C-mill VR Plus- Sanal Gerçeklik Destekli Yürüme Platformu

C-Mill® VR Plus, yürüyüş ve dengenin değerlendirilmesi ve rehabilitasyonu için sanal gerçeklik aracılığıyla günlük yaşam zorluklarını taklit eden, vücut ağırlığı destek sistemi ve görsel-işitsel geri bildirim mekanizmalarına sahip bir koşu bandıdır. Tekrarlayan yoğun tedavi ile nörolojik ve ortopedik hastaların daha hızlı hareketlilik kazanmasına yardımcı olur.

Koşu bandı yüzeyindeki çıkıntılar gibi görsel geri bildirim mekanizmaları sayesinde, simetrik bir yürüyüş düzenini oluşmasını destekler. Her hasta için patolojisine, yaşına, fonksiyonel durumunun boyutuna, ilgi alanlarına ve motivasyonuna göre özel bir protokol oluşturmanıza ve tedavinin zaman içinde neden olduğu değişiklikleri izlememize olanak tanır.

Yürüyüş parametreleri (adım uzunluğu, destek tabanının genişliği, adım simetrisi…) güvenilir şekilde değerlendirilmesini sağlar.

Yenilikçi robotik enstrümantasyonlar sayesinde, denge ve yürüme güçlüklerinin değerlendirilmesi ve tedavisi, gerektiğinde hastanın vücut ağırlığının hafifletilmesi ve görsel ve işitsel geri bildirimlerin ekranda gösterilmesi ve projeksiyonlar aracılığıyla rehabilitasyonda iyileşme performansını arttırıyoruz.

C-mill ile Denge ve Yürüyüş Eğitiminin Avantajları:

Sanal Gerçeklik ve Vücut ağırlık destekli koşu bandı
Etkili fonksiyonel yürüyüş terapisi
Müzik ile motive edici seanslar
Güvenli bir ortamda eğlenceli ve motive edici terapi
Objektif denge ve yürüyüş değerlendirme sonuçları
ARA